ВІДКРИТИЙ ПЕРЕГЛЯД «ВСЕ ДЛЯ ДОМУ»

Міжнародний день домогосподарки і домохазяїна поки не є офіційним святом, але в деяких країнах ідея його відзначати сподобалася тим, хто зайнятий лише веденням домашнього господарства і присвячує йому весь свій час. Назва свята підкреслює, що займатися хатніми справами та створювати комфорт і гармонію в своєму домі може не тільки жінка, а й чоловік.

Читальний зал №3 організував відкритий перегляд «Все для дому», присвячений цьому святу і провів годину корисних порад на всі випадки життя. Студенти прослухали цікаву інформацію і переглянули запропоновану літературу з даної теми.

Завітайте і Ви до читального залу №3 та знайдіть для себе багато корисної інформації.

 

ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС ВІД НІМЕЦЬКОГО ХУДОЖНИКА – МУЛЬТИПЛІКАТОРА АРТУРА КЛОЗЕ

Пізнавальним для студентів, викладачів та працівників бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини став майстер-клас від відомого німецького художника-мультиплікатора Артура Клозе. Він розповів усім присутнім про своє рідне місто, професію та продемонстрував свої комікси. Художник заворожив глядачів своєю життєрадісністю, позитивом, відкритістю та почуттям гумору. Кожен присутній зміг спробувати себе у ролі художника-мультиплікатора. Автор найкращої роботи отримав від Артура Клозе примірник його авуторської книги. По завершенню заходу він люб’язно відповів на всі запитання, а роботи студентів взяв із собою, щоб представити на виставці у своєму рідному місті.

Журнали Видавничої групи «Основа» – помічники вашого професіоналізму!

Одним із найпоширеніших джерел задоволення інформаційних потреб користувачів бібліотеки є періодичні видання, в яких відображено інформацію про наукові досягнення в різних сферах діяльності. Тому для бібліотек велике значення має формування оптимального фонду періодичних видань.
До нашої бібліотеки надійшов комплект науково-методичних періодичних видань. Серед них: «Інформатика в школі», «Зарубіжна література в школі», «Географія», «Історія та правознавство», «Математика», «Основи здоров’я», «Виховна робота в школі», «Управління школою», «Завучу. Усе для роботи», «Вихователю ГПД для роботи», «Англійська мова та література», «Вивчаємо українську мову та літературу», «Дитина з особливими потребами» та ін. У журналах висвітлюються теоретичні та практичні питання з методик викладання дисциплін, педагогічні інновації, методичні рекомендації, навчальні програми, розробки уроків та матеріали олімпіад, сценарії виховних заходів.
Всі журнали розподілені по читальних залах нашої книгозбірні.
Запрошуємо всіх бажаючих і зацікавлених до бібліотеки!

Олена Пчілка: грані таланту

Поетеса, автор прозових та драматичних творів, перекладач, науковець, фольклорист і етнограф, публіцист, видавець, активна громадська діячка – це все вона, Олена Пчілка (Ольга Петрівна Драгоманова). А ще – вродлива жінка та ніжна й мудра матір. За своє життя вона встигла так багато, що це викликає щирий подив і захват.
До 170-річчя від дня народження цієї талановитої та багатогранної особистості пропонуємо Вам вебліографічний покажчик.

Додаткова інформація