ВЕЧІР- ЗУСТРІЧ «ГІРЧИТЬ ЧОРНОБИЛЬ КРІЗЬ РОКИ»

Чорнобильський вітер по душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає,

Годинник життя безупинно іде…

Лиш пам’ять, лиш пам’ять усе пам’ятає.

24 квітня з нагоди 33-ої річниці від дня Чорнобильської катастрофи читальний зал №3 організовує вечір-зустріч «Гірчить Чорнобиль крізь роки», який відбудеться о 14.20 в ауд. № 316.

Запрошений гість – ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, полковник у відставці, учасник бойових дій, голова Ради ветеранів дивізії Поливода Микола Максимович.

Оголошення!

Університетська бібліотека запрошує на бібліоглобус «Минуле і сьогодення Умані», який відбудеться 23 квітня об 11.15 в аудиторії №213 (старий корпус).

Розповідає краєзнавець Владислав Давидюк.

Туристичними стежками Уманщини

Уманщина– це чарівний, неповторний край, овіяний історичною славою і звитягою українців за право вільно жити. Тут є дивовижні краєвиди, археологічні, історичні, унікальні архітектурні пам’ятки та музеї.

Тож запрошуємо Вас у віртуальну мандрівку під назвою: «Туристичними стежками Уманщини», яка присвячена Міжнародному дню пам’ятників та історичних місць.

Переглянути

Благодійна акція «Бути в еко-тренді» сколихнула студентство УДПУ імені Павла Тичини

Популярність життя в стилі «еко» стрімко набирає обертів в усьому світі. Україна теж не відстає у розвитку та використанні екологічних товарів. Кожен з нас може долучитися до збереження нашої планети, і це не так важко як здається на перший погляд. Ідеальним привітанням з Днем довкілля буде відмова від непотрібного пакетика в супермаркеті, вчасно вимкнене світло або підняте із землі сміття.

Додаткова інформація