Оспіваний у піснях та оповитий легендами, український вінок має багатовікову історію. З давніх-давен він був книгою душі молодої дівчини: мовою квітів вона висловлювала свої почуття, виражала душевний стан і «розповідала» про події, що відбулися у її житті. Мистецтво плести вінок — ціла наука, яку сьогодні майже забули. А раніше вона передавалася з покоління в покоління.

Неможливо уявити українку без яскравого віночка на голові. А чи знаєте Ви як правильно плести вінок? Про особливості підбору квітів,про їх символіку ми обговорювали на майстер-класі , що відбувся до Дня весни в читальному залі №2.

Майстер виробничого навчання, викладач кафедри технологічної освіти Марценюк Віта Миколаївна навчила присутніх техніці виготовлення віночка для новачків, створивши атмосферу, яка дозволила поринути у світ творчості і натхнення, виразити себе у своїх роботах, відпочити від повсякденного.

Зацікавленість до даного заходу виявили діти з Центру розвитку дитини на чолі з завідуючою Наталією Дудник, та студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти та факультету мистецтв.

По завершенню, коли всі гості одягнули свої власноруч зроблені головні аксесуари, то відразу стіни читального залу №2 просто розквітли тисячами барв та посмішками!


Додаткова інформація