Міжнародний день музеїв світ святкує з 1978 року 18 травня в більш ніж 150 країнах світу. Це професійне свято працівників музею, яке заснували на засіданні Міжнародної ради музеїв (International Council of Museums). Його мета популяризувати культуру відвідування музеїв. Вже традиційно до цього свята музеї готують спеціальні експозиції, програми та екскурсії.

З нагоди даного свята працівники бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини організували культпохід в один із відділів Уманського краєзнавчого музею – музею-квартири Н. В. Суровцової, де екскурсовод Людмила Терлецька повідала нам цікаву, захоплюючу і вражаючу історію про життєвий шлях відомої української громадської діячки, журналіста, перекладача.

Ми залишилися під глибоким враженням від того, скільки випало на долю тендітної жінки, від того, як вона нещадно била її, а вона попри все зуміла вистояти та наповнювати життям кожен свій день.

Закликаємо, знаходьте вільний час, відвідуйте культурні місця нашого міста, поповнюйте свої знання цікавою історією рідного краю та фактами із життя шанованих земляків.


Додаткова інформація