З нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками рекомендуємо Вам завітати до читального залу №2 та відкрити для себе запропоновані нижче книги, які розширять власні можливості з різних сфер та секторів діяльності, шляхом забезпечення новими знаннями та навичками, для кар’єрного зростання, а також для збільшення участі у процесах прийняття рішень в своїх громадах.

Тамара Марценюк — авторка близько 100 наукових праць, низки публіцистичних статей, розділів підручників і книг, зокрема «Гендер для всіх. Виклик стереотипам» та «Чому не варто боятися фемінізму». В книзі багато інформації про сучасні феміністичні тренди, фемактивізм, людей і організації, які нині працюють в Україні задля забезпечення рівних прав для жінок і чоловіків. До кожного розділу — посилання на тексти, фільми, відеолекції та інші корисні ресурси, що стануть у пригоді всім зацікавленим.

Посібник для активісток громадського сектору з питань розвитку жіночого лідерства призначений для всіх жінок країни та є збірником матеріалів з тематики тренінгів, які проводилися в рамках Програми сприяння розвитку жіночого лідерства в Україні.

Запропоновані книги можуть стати добрим запобіжником, адже пропонують структуровану інформацію, багато фактажу й посилань на джерела. Впевнені, навіть на людей, які «в темі», тут чекають відкриття.

Додаткова інформація