Бібліотека моїми очима

Бібліотека Уманського державного педагогічного університету оголошує конкурс малюнку, або картини на тему: «Бібліотека моїми очима». До участі запрошуються студенти, викладачі, співробітники університету та усі бажаючі (вікових обмежень немає).

Мета конкурсу: розвиток талановитої молоді, вияв та розкриття творчого потенціалу особистостей, залучення користувачів до бібліотеки, як потужної ланки і складової навчального процесу університету, шляхом малюнку; виховання любові до бібліотеки.

Умови конкурсу:

  1. Конкурс триватиме з 31 серпня по 30 вересня.

  2. Цей конкурс не передбачає великого хисту до малювання, лише власна фантазія та особисте світобачення бібліотеки як скарбниці книг, знань, думок і мрій.

  3. На зворотному боці малюнку (картини) слід вказати назву роботи, ім’я та прізвище учасника, дату народження, факультет, курс, групу (кафедра або назва посади), номер телефону, коротку автобіографію.

  4. Техніка виконання малюнків довільна, визначається авторами.

  5. Формат малюнків А4, або A3.

  6. Конкурсні малюнки прийматимуться в читальному залі №1, від одного конкурсанта приймаємо лише одну роботу.

  7. Результати конкурсу буде оголошено 30 вересня 2016  року.

При оцінюванні враховується оригінальність малюнку (картини), яскравість і виразність роботи, повнота розкриття теми. Учасники конкурсу отримають грамоти, призи та найголовніше – унікальний шанс представити свій талант. Найкраща конкурсна робота переможця прикрасить стіни нашої бібліотеки.

Бажаємо усім натхнення, творчого пориву та фантазії!

biblmoioch