Впровадження ідей В. О. Сухомлинського у педагогічну теорію і практику

У рік 99-ої річниці від дня народження видатного педагога, письменника Василя Олександровича Сухомлинського, який залишив величезну спадщину, яка по праву вважається "Золотим фондом Гуманної педагогіки" відбувся науково-методичний семінар «Впровадження ідей В.О.Сухомлинського у педагогічну теорію і практику».

 На даному  семінарі його учасники змогли ознайомитися з тематичною виставкою, організованою працівниками читального залу №2. На ній були представлені твори В. О. Сухомлинського, спогади сучасників, твори науковців, матеріали Міжнародних науково-практичних конференцій та Всеукраїнських педагогічних читань, випуски «Вісника» наукової лабораторії «В. О. Сухомлинський і школа ХХІ століття» нашого університету.

Модератор семінару Ткачук Л.В. зазначила, що вже більше 20 років у нашому університеті діє науково-дослідна лабораторія «Василь Сухомлинський і школа ХХІ століття». Студенти, магістранти, аспіранти, докторанти, вчителі під керівництвом мудрого наставника – Володимира Григоровича Кузя – творили  і творять її історію, вписуючи сторінку за сторінкою, слово за словом  його славні здобутки, напрацювання та звершення.


Додаткова інформація