До 30-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану та з метою вшанування учасників бойових дій на території Афганістану в читальному залі №3 (корпус №2, 2-ий поверх) з 15 по 20 лютого експонується тематична журнальна виставка «Афганістан далекий і чужий, у кожній пам’яті живий».

 

Детальніше: Тематична журнальна виставка

Майдан... На ньому зійшлися не лише добро і зло, схід і захід, а й цінності – божі, людські і відповідно безбожні й антинародні. Саме останні і спричинили супротив української нації проти насильства, несправедливості і приниження. Ці трагічні події в історії незалежності України сталися в Києві 18-20 лютого 2014 року. Під час громадянської непокори владному режиму, корупції та порушення прав людини загинули 108 жертв Революції Гідності.

До річниці Євромайдану пропонуємо Вашій увазі рекомендаційний список літератури на тему: «Майдан – колиска нового людства».

Переглянути

Ви знаєте, як виготовити власноруч весільні бутоньєрки?

Якщо ні, то беріть свою найкращу подругу та мерщій на майстер-клас, присвячений до Дня усіх закоханих, який відбудеться 19 лютого о 11.15 в читальному залі №2 бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.          

Не втрачайте можливості навчитися даному рукоділлю.

Щирі посмішки, драйв, тепла дружня обстановка гарантовані!

Наближається свято, яке з нетерпінням чекають усі закохані, свято, яке сповнює надією і романтикою серця всіх людей — День Святого Валентина.

З 13 по 15 лютого читальний зал №3 спільно з факультетом фізики, математики та інформатики організовує для всіх бажаючих романтичну фотозону «Вулиця поцілунків».

Створіть собі гарний настрій! Завітайте на ФФМІ (корпус №3, 3-ій поверх) та зробіть чудове романтичне фото собі на пам’ять!

Адже, саме фото нагадуватимуть Вам про щасливі моменти вашого життя.

З нагоди Дня всіх закоханих відділ обслуговування читачів підготував для кожного нашого читача астрологічний прогноз «Що чекає на тебе у День Святого Валентина?».

Завітай і ти до нас та дізнайся, що напророкують саме тобі зірки у найромантичніше свято.

Додаткова інформація