У час розквіту цифрових технологій книжки  для багатьох дітей змінюють гаджети  й цифрові забавки. Однак, втрачаючи книгу, ми звужуємо власний світогляд, відриваємо себе від культури. А якщо так, то як зберегти книжку в житті сучасної дитини?

До Всесвітнього дня книги і авторського права в читальному залі №2 проходив арт-простір «Всі ми родом із дитинства».

Метою даного заходу було донести до дітей та присутніх думку про те, що читати необхідно кожного дня і що це потрібно їм не менше, ніж їжа. Адже читання книжок розвиває пам'ять, логічне мислення, уяву, розважає, дає духовну «поживу»...

Саме  із рубрики  «Історія книги» ми і розпочали наш захід. Розмовляли про паперову та електронну книги. 

Також виділили і другу частину цього свята – це «авторське право».

Шквал емоцій та цікавості викликали наступні завдання:

v  полілог-загадка «Невидима книжка»;

v  авторська казка;

v  гра «ТАК», чи «НІ»;

v  гра-драматизація «Книжковий магазин»;

v  гра «Я – бібліотекар!»;

v  арт-простір «Я – ілюстратор!».

Бібліотекар читального залу №2 Ольга Прокопчук ознайомила присутніх з літературою, яка допоможе на етапі дошкільного віку розвивати  правильне відношення до книги та створювати такі умови, що сприятимуть ефективному формуванню в дітей читацької діяльності, вихованню в них стійкого інтересу до книжки та літературного читання.

На завершення  прозвучав беззаперечний аргумент на користь дитячого читання ─ слова Василя Сухомлинського: «Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною».

Дякуємо за співпрацю факультету дошкільної та спеціальної освіти! 


Додаткова інформація