Нещодавно у читальному залі №1 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини відбулося засідання «Літературної кав’ярні», на якому зібрались шанувальники сучасної літератури, аби вкотре з цілющого джерела  нашої рідної української мови почерпнути цілюще слово - натхненне, чисте, гостре, вічне... Адже, саме слово – безсмертне, воно зберігає і несе крізь віки голос людської душі. Диво написаного, надрукованого слова, яке пережило століття й покоління, – одне з найбільших див нашого світу.

Кав’ярня – це платформа для поетів та письменників, як видатних, так і початківців, які тільки пробують приборкати літери в поетичні й прозові рядки, оспівуючи красу рідного краю, палке кохання, важливі людські цінності, переживання, почуття.

Юні дарування нашого університету, студенти 1 курсу природничо-географічного факультету Наталія Кравченко та Софія Сароян, читали свої вірші, даруючи хороший настрій і натхнення усім присутнім. Чудові, щирі почуттядушевного спокою та щастя викликали вірші Наталії Барвінок, методиста навчально-методичного відділу нашого університету, яка поділилася своїми спогадами про навчання, враженнями про настрій учасників. Дуже емоційним та зворушливим був виступ студента 1-го курсу історичного факультету Владислава Тарасюка, який потішив прекрасним співом, адже лише у кав’ярні можливе таке чудове поєднання   поезії та музики.

Важливою частиною заходу став виступ гості – Ніни Іванівни Шевчук, письменниці Нік Армс, автора роману «Істина в любові». Ця чудова жінка вразила своєю відвертістю та щирістю, презентуючи книгу, яка обов’язково буде цікава для сучасного читача, оскільки в ній піднімаються одвічні проблеми добра і любові, шанобливого ставлення до батьків, виховання підростаючого покоління.

Усім учасникам спільними зусиллями вдалося створити особливу атмосферу. Сподіваємось, гарний настрій, зустріч та спілкування із цікавими людьми залишаться приємною згадкою у всіх присутніх, принесуть натхнення і бажання повернутися у «Літературну кав’ярню» знову! 


Додаткова інформація