Чудового літнього ранку читальний зал № 3 знову зібрав гостей у своїх стінах. Цього разу до нас на майстер-клас завітали учні четвертих класів УНВК "ЗОШ І-ІІІ СТ.№7-КОЛЕГІУМ" зі своїми вчителями: Синютіною Світланою Григорівною, Марцін Інною Вікторівною та Сулимою Вікторією Олегівною. Вони вирішили провести своє дозвілля, створюючи разом з нами неповторні червоні троянди із гофрованого паперу та цукерок.

Працівник читального залу №3 Аліна Блоха доступно пояснила технологію виготовлення квітів із гофрованого паперу та разом з учителями допомагала учням створювати вироби.Кожна дитина із задоволенням власноруч виготовив собі троянду та залишила її на пам'ять про чудово проведений час у стінах нашого вишу. Дуже приємно, що по завершенню майстер-класу учні з веселими посмішками та гарним настроєм дякували бібліотеці за запрошення та пророблену з ними роботу, демонструючи свої яскраві квіти.

Звичайно, штучні квіти ніколи не замінять нам живі, але вони будуть довго радувати Ваші очі та зможуть зайняти почесний куточок у Вашій оселі або послугують як декор при оформленні святкового залу.

Додаткова інформація