Сьогодні ми радо зустрічали у нашій книгозбірні маленьких гостей – учнів 3Б класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Завідуюча відділу обслуговування читачів Кравчук Зоя Миколаївна провела діткам дуже цікаву та змістовну екскурсію, викликавши у кожного цікавість та неабиякий інтерес.

Розпочалася розповідь із структури каталогу і специфіки його використання та власне формуляра як одного із основних документів, який фіксує видачу та здачу книги.

Дітки уважно розглядали відкриті перегляди літератури, які наші працівники систематично оновлюють, приурочуючи їх важливим подіям, святам та виховним заходам.

Жвавий інтерес викликали полиці із раритетними виданнями та одна із найбільших та найстаріших книг нашої книгозбірні – атлас.

Зоя Миколаївна провела учнів по всіх кімнатах бібліотеки, показавши як живуть на полицях книги та яку величезну кількість зібрала їх саме наша книгозбірня.

Також наші маленькі гості відвідали читальний зал №1, ознайомившись із його роботою, книжковим фондом та просторою світлою залою, де є зручні столи, стільчики та велика кількість комп’ютерів із доступом до мережі Інтернет.

По завершенню заходу Зоя Миколаївна пригостила всіх діток солоденькими презентами – кексами власного приготування.

Ми щиро вдячні нашим маленьким гостям за їхню активність, кмітливість, цікавість, допитливість та завжди раді бачити у стінах нашої книгозбірні!

Додаткова інформація