Людям з порушеннями зору
  A+ A-

  Тарас Шевченко…

  Наш національний геній, наша гордість …

  Жоден поет світу не зрівняється з ним у величі любові до свого народу, до України. З цим іменем сьогодні на планеті ідентифікується Україна та українці.

  11

  9 Березня в день народження геніального поета бібліотекарі організували Шевченківське свято, аби не просто вшанувати пам'ять, а й відчути його невмируще слово серцем, повірити йому.

  Поезію Шевченка наповнило новим змістом повномасштабне вторгнення росії. У дні потрясінь та війни Кобзар як ніколи актуальний. Сьогодні в його рядках знаходимо силу, віру і наснагу.

  12

  Вірші Шевченка звучали у неперевершеному виконанні бібліотекарів Палагути Валентини «Лічу в неволі дні і ночі», Гонимар Оксани «Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями», Караджієвої Сніжани «Чого ти ходиш на могилу».

  Свої улюблені рядки з творчості Великого Кобзаря цитували Усатюк Галина – «Тополя», Цюра Софія – «Сон»,  Когут Анна «Заповіт».

  У заході взяли участь студенти, викладачі Інституту економіки та бізнес-освіти.

  13

  14

  Яскраві емоції і почуття  подарував усім присутнім  ансамбль «Берегиня» від Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради, керівник Сергій Грінчук.

  Всім дякуємо за участь!

  15

  16

   

   

  powered by social2s
  УДПУ Бібліотека © 2023

  Контакти
  Вулиця Садова, 2
  Телефон – 8(04744) 4-07-83
  E-mail – library@udpu.edu.ua

  Main Menu