Так, давайте усі разом пригадаємо, коли Ви в останнє писали лист? Добре, тоді ще одне запитання: а Діду Морозу хто писав? Якщо Ви не можете згадати, чи можливо ніколи в своєму житті не писали, тоді швиденько беріть в руки ручки і вперед складати листа, як зробили це студенти в читальному залі №1 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини. 

Напередодні початку зими, в останній день осені відбулося засідання клубу "Бійці мистецтва". Члени дружно та весело писали листа Дідусю Морозу. Ви подумаєте: чому так рано, адже ще цілий місяць попереду до Нового року? А тому, щоб завчасно попросити у дідуся подарунок та заздалегідь подбати про презент від чарівника всіх бажань та див на планеті Земля! Члени клубу забавлялися, відчували себе маленькими, крихітними дітками, котрі мають свої мрії, побажання та  з нетерпінням чекають подарунка. Найоригінальніший, найцікавіший та найзахопливіший лист написала Ілона Іщенко, активний член клубу, за що й отримала в подарунок новорічну, яскраву книжечку від керівника клубу Віталії Прокопчук.

Окрім написання проникливих листів, усі члени разом колективом охоче складали експромт-вірш про найкращу, найромантичнішу, найчарівнішу, найелегантнішу, найвеселішу, найпристраснішу, най-найсуперовішу пору року – зиму.

 

Члени клубу хочуть від душі привітати викладачів, студентів, бібліотекарів, співробітників університету з першим днем зими, побажати, щоб з першого дня цієї пори року всі  від самої крихітки до людини похилого віку  вірили в справжні дива, бо саме віра в диво слугуватиме справжнім локомотивом здійснення усіх заповітних мрій! 

З першим днем зими!


Дополнительная информация