Каталог видавництв

Абетка

Детальнiше

Пропонуємо навчальну літературу власного виробництва. Крім того, до продажу пропонується близько двох тисяч найменувань продукції інших видавництв, зокрема, під замовлення.
Балтія-Друк

Детальнiше

 Авторами наших книг є українські вчені, журналісти, письменники; в їх створенні беруть участь професійні вітчизняні художники і фотографи. Основні теми наших видань – національна культурна спадщина, історія, мистецтво, а також традиції та звичаї українського народу.
Видавництво "Знання"

Детальнiше

Офіційний сайт видавництва "Знання". На сайті розміщена наукова, освітня, популярна література. Видавництво пропонує сучасні підручники, навчальні посібники і практикуми для вузів і загальноосвітніх шкіл.
Видавництво "Фонтан казок"

Детальнiше

 Українське книжкове видавництво, засноване у Києві навесні 2014 року. За словами видавців, їхня мета — «творити казки добрі, мисливі, пізнавальні, українські, сучасні, креативні», а головне — «звернені в майбутнє». Вважають, що «кожна мрія неодмінно починається з казки», тож гаслом видавництва обрали слова «Фонтан казок — щоб напувати мрії!». Пріоритет видавництва — пошук нових імен, молодих письменників та художників, а також відкриття нових граней творчості відомих авторів.
Видавництво "Кондор"

Детальнiше

Найкраще українське видавництво. Багатий вибір, широкий асортимент книжок, гарантована якість, найнижчі ціни.
Видавництво "Мандрівець"

Детальнiше

 У 1993 році як журнал гуманітарних студій був заснований Всеукраїнський науковий журнал “Мандрівець”. Нині це – спільний проект Національного університету “Києво-Могилянська академія” та видавництва “Мандрівець”, один з небагатьох в Україні наукових журналів недержавної форми власності, який включений до переліку наукових видань зі спеціальностей: філологія, історія та філософія.
Видавництво "Нова книга"

Детальнiше

Видавництво „Нова книга” активно і впевнено працює на ринку навчальної книги України. На сьогодні ми маємо репутацію надійного і стабільного партнера.
Видавництво "Ранок"

Детальнiше

Тематика видавництва орієнтована на шкільну аудиторію (навчальні посібники, тестові та екзаменаційні завдання). Також є «клуб учителів» − тут користувачі, можуть знайти корисну інформацію для кращої організації навчального процесу у школі. Завдяки функції «форум» − читач може більш глибоко проникнути у видавничий процес підприємства «Ранок»
Видавництво "Скіф"

Детальнiше

«Видавництво СКІФ» засноване в 2000 році й за час свого існування випустило сотні книг, в яких кожний – від малого до великого – знайде щось цікаве й корисне для себе. Не вірите? Переконайтеся самі. 
Видавництво «Алерта»

Детальнiше

Основними напрямками діяльності є видання юридичної та економічної літератури для вищих навчальних закладів, оптова книготоргівля, а також комплектування наукових бібліотек, бібліотек вищих навчальних закладів. 
Видавництво «Букрек»

Детальнiше

Видавничий дім «Букрек» спеціалізується на випуску підручників для шкіл з національними мовами навчання, літератури українських і зарубіжних класиків, сучасних авторів. 
Видавництво «Генеза»

Детальнiше

Здебільшого видавництво «Генеза» спеціалізується на навчальній та наукові літературі. Дуже багато книг, котрі стосуються саме шкільної програми. На сайті можна робити замовлення на будь-яку представлену книгу, до того ж є варіанти оптового замовлення.
Видавництво «Каравела»

Детальнiше

Видання та розповсюдження підручників, навчальних посібників, монографій, енциклопедій та наукової літератури для вищих навчальних закладів України. 
Видавництво «Навчальна книга – Богдан»

Детальнiше

Видавництво здійснює підготовку та видання наукової, навчальної, довідкової літератури з правової тематики та забезпечує юридичною літературою навчальні заклади та наукові установи, правоохоронні та судові органи, а також практикуючих юристів, які працюють в установах і організаціях та на підприємствах різних форм власності.
Видавничий дім "Школа"

Детальнiше

Основними напрямками діяльності є книговидавнича діяльність та оптова торгівля книжками власного виробництва. Назва «Школа» повною мірою відображає напрям роботи та тематику книжок, які тут видаються: це література для розвитку, навчання, пізнання нового та ще невідомого. 
Видавничий центр «Академія»

Детальнiше

Видавництво спеціалізується на посібниках і підручниках для різних спеціальностей вищої школи, довідковій та науковій літературі. 
Державне спеціалізоване видавництво "Освіта"

Детальнiше

Сайт Державного спеціалізованого видавництва «Освіта» − за формою книжковий Інтернет магазин. В ньому можна замовити літературу для початкової, середньої та старшої школи, як з українською, так і з російською мовою навчання. Також наявні видання довідкового характеру. 
Видавничий дім "Чумацький шлях"

Детальніше

Видавничий дім «Чумацький шлях» був заснований в 1999 році і спеціалізується на виданні словників і підручників іноземними мовами (англійська, німецька, арабська, російська, польська, чеська, словенська, латинська, українська мови). 
Видавничо-торгова фірма "Перун"

Детальнiше

Видавництво спеціалізується на випуску різного напрямку літератури: підручники, різні методичні посібники, програми для загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, словники і розмовники, підручники для спеціалізованих і допоміжних шкіл. 
Видавництво «Магнолія 2006»

Детальнiше

Широкою є тематичне спрямування нашої видавничої справи. Це, зокрема, навчальна література з суспільно-гуманітарного, економічного, природничо-технічного та медичного напрямків.
Видавництво «Університетська книга»

Детальнiше

Основная наша специализация – выпуск научной и учебной литературы для высших учебных заведений. Изданная нами качественная литература по разным отраслям знаний сделала марку издательства хорошо знакомой научным работникам, преподавателям и студентам.
Видавничий Дім «Слово»

Детальнiше

Видавничий Дім “Слово” заснований на початку 2003 року як компанія, що спеціалізується на виданні та розповсюдженні навчальної літератури для навчальних закладів.
Видавництво "Олді-плюс"

Детальнiше

Видавництво "Олді-плюс" має багаторічний досвід роботи у книговидавничій справі. Книги, брошури, збірники наукових конференцій, автореферати, та інша видавнича продукція - це основний вид діяльності підприємства.
Либідь

Детальнiше

Видавництво «Либідь» орієнтує свою продукцію на аудиторію старшокласників, абітурієнтів та студентів. Література представлена в досить широкому діапазоні – філологічні, точні, природничі науки та ін.. Досить багато книг, котрі стосуються саме шкільної програми.
Наукова думка

Детальнiше

Засноване наприкінці 1922 року видавництво "Наукова думка" Національної академії наук України завжди було і лишається академічною установою. З 2006 року надано статус науково-виробничого підприємства. 
Нора-Друк

Детальнiше

Науково-технічна та учбова література у галузі сільського господарства, медицини, економіки та педагогіки; художня та художньо-публіцистична література. 
Основа

Детальнiше

Займається виданням нормативної літератури з охорони праці, пожежної безпеки, сертифікації, екології, надзвичайних ситуацій, словників, коментарів, технічної та учбової літератури. 
Промінь

Детальнiше

Видавництво спеціалізується на виготовленні книг для дітей різних вікових груп, словників для школярів і вищої школи. Створює справжні джерела знань – мудрі, пізнавальні, розвиваючі книги, за допомогою яких дитина пізнає світ. 
Торсінг

Детальнiше

Книги оригінальні за формою та змістом, зручні у використанні і привабливі для дітей, розвивають пізнавальні здібності дитини, вчать мислити, прищеплюють хороший літературний смак і сприяють якісній підготовці до школи. 
Центр навчальної літератури

Детальнiше

Найбільша книготоргiвельна та видавнича компанiя в Україні, що спецiалiзується на виданнi та продажу рiзнопланової навчальної та довiдкової лiтератури. 

Додаткова інформація