До весни ще залишилися лічені дні. І погодьтеся, саме навесні хочеться мріяти, закохуватися, творити. Здавалося б, а з чим може асоціюватися День усіх закоханих? Звісно ж, із коханням, із найсвітлішим почуттям та всім, що його супроводжує.

Працівники читального залу №2 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини організували для студентів майстер-клас із виготовлення бутоньєрок. Цей обов'язковий атрибут свята кріпиться у чоловіків на піджак, а у жінок — на сукню, також може служити як прикраса на волосся або як браслет на зап'ястя.

Детальніше: Майстер-клас із виготовлення бутоньєрок

Запрошуємо всіх бажаючих на інформгодину «Ми обираємо вперше!», яка відбудеться 21 лютого о 14.20 в аудиторії №210.

На даному заході начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Григоренко Катерина ознайомить студентів з правилами проведення виборів в Україні.

20 лютого об 11.00 в читальному залі №3 експонуватиметься інформаційно-тематична виставка «Пам’яті Героїв Небесної Сотні», а також відбудеться година пам’яті «Дорогою ціною…».

Запрошуємо усіх бажаючих!

Герої Небесної Сотні… Їх імена уже назавжди вкарбовані в серця українців, а пам’ять нагадуватиме про їхні відвагу, мужність і самопожертву в ім’я свободи.

З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні в читальному залі №2 експонується книжкова виставка «Герої Небесної Сотні».

Запрошуємо до перегляду!

Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів. Воно надихало поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. І, якби поставити собі за мету прочитати все, що написано про нього, людині не вистачило б цілого життя.

Найромантичнішим святом року є без перебільшення День Святого Валентина. Цього морозного дня, навіть, повітря наповнене любов’ю. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом та допомагають зустрітись половинкам, які загубились десь серед юрби. Адже, саме кохання здатне розтопити кригу в серці й подарувати відчуття весни.
З нагоди Дня всіх закоханих читальний зал №3 спільно з факультетом фізики, математики та інформатики провели майстер-клас по виготовленню валентинок.

 

Детальніше: Яскраві барви Дня Святого Валентина

Додаткова інформація