Випущено черговий номер інформаційного вісника бібліотеки "Бібліотечні вісті". З електронною копією газети ви можете ознайомитися на сайті бібліотеки.

Переглянути

Сімейне життя - це своєрідна життєва школа, у якій чоловік і дружина навчаються турбуватися про дітей, їхнє виховання. У сімейному житті неминучі відречення від своїх егоїстичних бажань, і це не збіднює, а збагачує добротою, справедливістю, ніжністю.

Рекомендаційний список літератури

Важливою частиною бібліотечно-бібліографічного обслуговування являється консультування, а тому вони проводяться інформаційно-бібліографічним відділом як індивідуальні, так і групові. Бібліографічна консультація містить поради щодо самостійного здійснення бібліографічного пошуку інформації.

 

Детальніше: Індивідуальні консультації для студентів

Колектив бібліотеки продовжує висловлювати щиру подяку викладачам та студентам за подаровані книги, адже «непотрібних» і «зайвих» книг не буває, тому кожен дарунок обов’язково знайде свого поціновувача та послугує допомогою під час теоретичної та практичної підготовки студентів.

Переглянути

Книга – це ключ до відкриття світу. Відкриваючи цей світ, ми розвиваємо свій розум, розширюємо кругозір, набираємося життєвого досвіду та мудрості, формуємо переконання і, зрештою, оцінюємо і виховуємо самого себе.

Бібліотека УДПУ імені Павла Тичини висловлює щиру подяку всім дарувальникам за їх внесок у формування фонду нашої книгозбірні. Віримо, що подаровані Вам книги знайдуть своїх поціновувачів.

Переглянути

Додаткова інформація