З нагоди відзначення Дня науки в Україні пропонуємо вашій увазі віртуальну виставку «Геграфія – наука про Землю».

geo nauka

Переглянути [PDF]

З 15 березня по 27 квітня 2018 року в Уманській районній центральній бібліотеці проводився конкурс читців-аматорів «Нехай у віках живе крилате, благословенне слово – Мати!», присвячений Дню Матері.

Організатором конкурсу виступила Уманська районна центральна бібліотека за підтримки сектору культури Уманської РДА, Уманської районної ради та Уманської районної державної адміністрації.

 

Детальніше: Члени клубу «Бійці мистецтва» взяли активну участь у конкурсі читців-аматорів «Нехай у віках живе...

З нагоди Дня науки, котрий згідно з Указом Президента України відзначається щорічно у третю суботу травня, бібліотека УДПУ імені Павла Тичини підготувала книжкову виставку «Нехай не гасне світ науки», яка експонувалась у вестибюлі центрального корпуса.

Метою даного заходу було ознайомлення викладачів та студентів нашого вишу з працями українських науковців, дослідницькими лабораторіями, досягненнями української та світової науки від давніх часів до сьогодення.

День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Це свято покликане популяризувати українську культуру і традиції, тому бібліотека УДПУ імені Павла Тичини також долучилася до його святкування, організувавши флешмоб «Одягни вишиванку на роботу».

У 2018 році вийшов черговий випуск бібліографічного щорічника, в якому зосереджена інформація про творчі наукові здобутки вчених університету в педагогічній практиці. Бібліографічний покажчик призначений для науковців, докторантів, аспірантів, здобувачів, викладачів та керівників закладів освіти різного типу, бібліотекарів, вчителів та студентів.

Переглянути [PDF]

bibl poc 2017

Додаткова інформація