Творчий конкурс авторської колискової пісні «Ой ходить сон коло вікон…»

Чи полюбляєте Ви вранці довго поспати, щоб нікуди не потрібно було йти, ніжитися в тепленькому ліжечку зі своєю улюбленою подушечкою? Безперечно, що так! Сон –люблять як дорослі люди, так і дітлахи. Щоб сон був здоровим та повноцінним, потрібно перед тим як лягати спати, думати про позитивні, яскраві моменти зі свого життя, а от малятам – на ніч співати колискових пісень, аби їм солодко спалось. Українські колискові надзвичайно ніжні, прекрасні та зворушливі. Слухаючи їх, малюки засинають із задоволенням та швидко, а батьки мають нагоду продемонструвати чадам власне українську пісню, що вчить добру.

Увага, стартує новий творчий конкурс авторської колискової пісні «Ой ходить сон коло вікон…», який проводитиметься в читальному залі №1 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини з 12 березня по 10 квітня 2018 року в рамках святкування Міжнародного дня сну.

son

Мета конкурсу: пошук літературних талантів серед молоді, популяризація бібліотеки, як центру культури та творчого осередку талановитої еліти, поповнення української літератури новими сучасними колисковими для дітей, розкриття значення сну для зміцнення та збереження здоров’я, виховання почуття самоповаги та бажання піклуватися про себе.

Організатори конкурсу: читальний зал №1.

Умови конкурсу:

  • участь у конкурсі – безкоштовна;
  • учасником може стати будь-який громадянин України, незалежно від місця проживання;
  • на конкурс приймаються авторські колискові пісні, які написані лише українською мовою;
  • учасник конкурсу може подати лише одну колискову пісню;
  • роботи, що не відповідають умовам конкурсу, не розглядаються;
  • кожний учасник конкурсу разом із текстом колискової пісні має надіслати інформацію про себе, а саме: ПІП, вік автора, контактний телефон та електронну адресу;
  • для участі потрібно написати власну колискову пісню та надіслати її у електронному вигляді на електронну пошту бібліотеки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з підписом «На конкурс»).

Критерії визначення переможців: відбір переможців конкурсу здійснюватиметься за наступними критеріями: креативність (творчий потенціал) і самовираження, грамотність, цікавий сюжет, позитивність, писемність і культура мови.

Організатори конкурсу гарантують: об’єктивність, чесність і прозорість при визначенні переможців. Переможець конкурсу отримає почесний диплом, подарунок та прекрасну можливість друку у бібліотечній газеті «Бібліотечні вісті».

Запрошуємо усіх бажаючих!


Додаткова інформація