Букети із солодощів

Солодощі – це надзвичайна спокуса для жінки, чи не так?! А якщо це ще й букет квітів зі смачними шоколадними цукерочками, тоді це взагалі приємний подарунок, який порадує кожну жінку-леді в будь-яку пору року.

До Міжнародного жіночого дня працівники читального залу №1 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини організували майстер-клас по виготовленню букетів із солодощів, наповнивши стіни книгозбірні шурхотом обгорток від цукерок, ароматом шоколаду та, звісно ж, фонтаном приємних, яскравих та щирих емоцій! Майстер-клас провела вже знайома нам талановита Тетяна Горчинська, старший лаборант кафедри образотворчого мистецтва, викладач. Енергійна та красива майстриня із задоволенням навчала та ділилася секретами техніки виготовлення оригінальних букетиків. З кожною секундою, хвилиною, годиною читальний зал №1 перетворювався на різнобарвну весняну галявину, де від зимового сну пробуджувалися різні квіти: білі, рожеві, жовті ─ такі бажані та прекрасні! Взяли участь в майстер-класі студенти факультету мистецтв та факультету української філології на чолі із заступником декана з виховної роботи Наталією Мамчур.

1

2

3

По завершенню заходу працівник читального залу №1 Віталія Прокопчук висловила теплі слова вдячності майстрині за феєричний захід, який надовго закарбується в пам'яті кожного, хто відвідав майстер-клас.

4

5

Дякуємо усім, хто допоміг бодай на трішечки в душі розбудити весну солодкими букетиками, а саме: майстрині Тетяні Горчинській за професіоналізм, наполегливість та творчість в стінах книгозбірні, заступнику декана з виховної роботи Наталії Мамчур за допомогу в організації студентів.

6

 

Солодкого, квіткового Вам життя! Творіть красу власними руками! Пливіть за течією справжнього щастя!

7

 

 


Додаткова інформація