Людям з порушеннями зору
  A+ A-

  Міжнародні стилі цитування

  У науковому світі існують тисячі різних стилів (правил) цитування джерел в наукових роботах залежно від галузі, місця, в якому публікується робота, тощо. Ці правила розроблялися фаховими науковими об’єднаннями.

   Ще 10 березня 2017 року набув чинності Наказ Міністерства освіти і науки України "Про затвердження вимог до оформлення дисертації", в якому сказано, що список використаних джерел у дисертації «може оформлятися здобувачем наукового ступеня за його вибором одним із стилів, віднесених до рекомендованого переліку стилів оформлення списку наукових публікацій». До цього рекомендованого переліку включено такі міжнародні стилі: MLA (Modern Language Association) style, APA (American Psychological Association) style, Chicago/Turabianstyle, Harvard style, ACS (American Chemical Society) style, AIP (American Institute of Physics) style, IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) style, Vancouver style, OSCOLA.

  До Вашої уваги пропонуємо працю наших колег - Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка, Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського» та фахівців Української бібліотечної асоціації – «Міжнародні правила цитування та посилання в наукових роботах». У цих методичних рекомендаціях представлено десять найпопулярніших міжнародних стилів цитування та посилання в наукових роботах для різних галузей знань.

  З цією працею Ви можете ознайомитися на сайті Української бібліотечної асоціації: https://ula.org.ua/259-publikaciyi/vidannya/3610-mizhnarodni-styli-tsytuvannia-ta-posylannia-v-naukovykh-robotakh.

  powered by social2s
  УДПУ Бібліотека © 2023

  Контакти
  Вулиця Садова, 2
  Телефон – 8(04744) 4-07-83
  E-mail – library@udpu.edu.ua

  Main Menu