Владислав Давидюк – закоханий у рідне місто краєзнавець, безмежно працьовитий дослідник, щирий уманчанин, який не шкодує ані сил, ані енергії для розширення джерельної бази історії Уманщини. Завдячуючи йому, жителі Умані отримують щоразу нову порцію інформації про історію та минуле нашого міста.

Бібліотекарі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини мали нагоду побувати на презентації нової книги Владислава Давидюка «Історія Умані: міфи і дійсність в документах».                                          

Цього разу автор узагальнив відомості про підземні ходи, представив спостереження багатьох очевидців та свої власні дослідження по цій темі, оскільки загадкова історія підземних ходів завжди викликала в уманчан підвищений інтерес. Автор привідкрив перед читачем цю маловідому загадкову сторінку та намагався достеменно відтворити давню історію нашого міста.

На заході зібралось чимало уманчан аби висловити слова вдячності Владиславу Мироновичу за його творчий внесок в краєзнавчу роботу та побажати наснаги у таких нелегких пошуках істини.

Владислав Давидюк наостанок подарував та підписав декілька книг у фонд нашої книгозбірні на згадку про чудову і незабутню зустріч, а саме: «Історія Умані: міфи і дійсність в документах», «Умань та Уманщина в київській газеті «Киевлянин» 1900-1919 рр.», «Умань та Уманщина в київській газеті «Труд» (1887-1905 рр.)», «Н. В. Суровцова – спогади про навчання в Уманській жіночій гімназії». Віднині студентська молодь, яка вивчає історію свого краю, має можливість знайти потрібний матеріал на полицях університетської бібліотеки, за що ми щиро дякуємо автору та бажаємо подальших перемог у невтомній праці дослідника.

Додаткова інформація