Вишиванням споконвіку займалися жінки. Цей вид рукоділля відтворює душу і характер жінки, бо у вишивку вона вкладає свої почуття та мрії, щоб принести радість собі та людям. Вишиванка - це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук.
День вишиванки припадає на кінець весни – на теплий сезон, коли ми вже прощаємося з набридлими пальтами та куртками, а значить, можна сміливо демонструвати самобутній національний одяг.
З нагоди Дня вишиванки читальний зал №3 підготував пізнавальну віртуальну виставку « А над світом українська вишивка цвіте!».