У читальному залі № 3 студенти фізико-математичного факультету ознайомились із книжково-журнальною виставкою «Запобігти, попередити, допомогти!», присвяченою безпеці життєдіяльності та цивільному захисту населення.
Матеріали, представлені на виставці, сприятимуть формуванню в студентської молоді умінь та навичок свідомого та обов’язкового виконання встановлених правил безпеки життєдіяльності в освітньому процесі, безпечної поведінки під час різних надзвичайних ситуацій.
Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду!
У читальному залі № 3 студенти фізико-математичного факультету ознайомились із книжково-журнальною виставкою «Запобігти, попередити, допомогти!», присвяченою безпеці життєдіяльності та цивільному захисту населення.
Матеріали, представлені на виставці, сприятимуть формуванню в студентської молоді умінь та навичок свідомого та обов’язкового виконання встановлених правил безпеки життєдіяльності в освітньому процесі, безпечної поведінки під час різних надзвичайних ситуацій.
Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду!