З метою вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні щорічно 28 жовтня в Україні відзначається День визволення України від нацистських загарбників.
У читальному залі №1 бібліотекарі підготували тематичну виставку «Тих днів у пам'яті не стерти і сьогодні…», на якій представлені матеріали про Другу світову війну, історичні тлумачення та факти.
Запрошуємо відвідати читальний зал та ознайомитись із актуальною виставкою.