Шановні викладачі та студенти університету, доводимо до Вашого відома, що розпочалась передплата періодичних видань на ІІ півріччя 2020 ріку.
Передплатою для читальних залів та кабінетів займається інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. З електронним варіантом Каталогу видань України можна ознайомитись за наступним посиланням.
Щоб отримати детальнішу інформацію, надішліть нам листа на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..