Працівники відділу обслуговування читачів бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини вкотре долучилися до чергового онлайн-курсу та отримали масу приємних вражень, нових емоцій та найголовніше – поповнили свій бібліотечний багаж знань актуальною інформацією, ознайомилися з чудовим досвідом інших бібліотечних працівників та почерпнули багато цікавого для своєї професійної діяльності.
Хочемо подякувати ВГО «Українська бібліотечна асоціація» за розробку чудового курс під назвою «Бібліотека – відкритий публічний простір», який складається із 5-ти основних тем:
- бібліотека як система;
- бібліотека як простір;
- бібліотека - доступ до інформації та знань;
- бібліотека - місце зустрічей;
- бібліотека - адвокація та комунікація.
По завершенню даного курсу весь колектив відділу отримав сертифікати, які засвідчують успішне його проходження, а також незабутній досвід, який розвиває кожного з нас як фахівця, як відданого своїй праці освітянина.