Навіть в умовах карантину, незважаючи на всі труднощі, активна дистанційна робота співробітників бібліотеки не припиняється.
Зокрема, в онлайн-режимі відбулась планова робоча нарада працівників інформаційно-бібліографічного відділу. Під час відеоконференції співробітники підвели підсумки щодо роботи, виконаної впродовж минулого місяця, поділилися досвідом, набутим під час проходження онлайн-курсів та участі у вебінарах за минулий місяць. Окремими питаннями наради були: перелік та своєчасна подача новин для публікації в соцмережі Facebook та на сайт бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини, а також підготовка документів для передплати періодичних видань на ІІ півріччя 2020 року.
На підсумку наради працівниками було заплановано ряд наступних кроків у подальшій роботі відділу на період карантину та умов віддаленої праці.