Працівники бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини систематично організовують колективні збори для обговорення нагальних тем та вирішення актуальних питань. Оскільки вся Україна перебуває в умовах карантину, ми шукаємо нові підходи в реалізації вирішення необхідних завдань, а тому, дякуючи сучасним технологіям та інноваційним засобам, ми скористалися актуальною програмою Zoom, під’єднавши всіх працівників бібліотеки до колективної онлайн-конференції.
Мали чудову можливість обговорити пророблену відділами роботу за звітний період, запланувати всі необхідні заходи на найближчий час та вияснити всі робочі питання для покращення роботи бібліотеки, її ефективності та злагодженості.