11 травня розпочалося послаблення карантину і громадяни України мають змогу відвідувати парки, музеї, сквери і т.д. Ми пропонуємо не рушати далеко, а роззирнутися навкруги і відкрити для себе, насамперед, свій рідний край. Адже, Уманщина - унікальне поєднання різних культур. Це старовинні млини та церкви; це місця, що дихають історією, надихають жити, мріяти і кохати! І сьогодні ми поведемо Вас цікавими туристичними стежками.
Тож, запрошуємо до віртуального перегляду літератури «Знайомтесь – Уманщина туристична! »