Усюди є небо і зорі скрізь сяють,
І квіти усюди ростуть…
Та тільки одну Батьківщину ми маєм-
її Україною звуть.
Дорогі друзі! Шановні колеги! Від усього серця вітаємо Вас з головним державним святом – Днем Незалежності України!
День 24 серпня 1991 року став переломним в історії нашої нації, точкою відліку, з якої розпочала свій поступ у майбутнє вільна, суверенна Україна, народ якої став нарешті господарем своєї землі й творцем власної долі. Це проголошення стало кінцевим результатом багатовікової боротьби українців за незалежність своєї держави, яка протягом свого існування дуже часто страждала від посягань загарбників.
Після 1 грудня 1991 р. розпочався процес міжнародного визнання нової держави. Протягом першого року існування незалежної України, її самостійність визнали більше 130 країн, а на початку 2001 р. наша держава підтримувала дипломатичні відносини із 153 країнами світу.
Двадцять дев'ять років, які сплили з того дня, були для України та її громадян багатими на події. Чимало з них були щасливими і радісними, інші вимагали терпіння та мужності. Випробуванням нашої любові до Батьківщини стали останні роки, коли кращі сини і доньки нашої країни стали на її захист, а тисячі з них за її волю та незалежність віддали своє життя. Тож поняття незалежності та єдності України набуло для нас особливого змісту. А дух патріотизму об’єднав людей різних національностей в єдину сучасну політичну націю, яка зможе вистояти у будь-яку негоду – і переможе!
Нинішній рік – це рік великих змін, час, коли ми будуємо плани на майбутнє. Нехай же всі вони справдяться, і над нашою державою засяє сонце миру, а в житті кожного побільшає добра. Зі святом вас!