Бібліотека… Серце завмира,
Коли пірнаю в тишу таємничу,
Святилище пізнання і добра,
Що в майбуття через минуле кличе.
Н. П. Петренко
Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам'яток писемності, а її служителі – вірними зберігачами і популяризаторами духовної та наукової спадщини поколінь.
Завдячуючи дбайливим, бережливим рукам бібліотекарів нашого вишу ми можемо сьогодні читати книги та переглядати видання, надруковані ще в минулому столітті.
Пропонуємо повернутися в буремний 1938-ий. У вересні цього року був виданий друком журнал «Фізика в школі», №5-6.
Ознайомитись з двома номерами журналу «Фізика в школі» та іншими виданнями Ви зможете в читальному залі №3 бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Запрошуємо до перегляду.