90 років тому гостинно відчинив свої двері Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, разом із ним відкрито бібліотеку, яка стала його серцем, хранителькою мудрості, музою для будь-якого науковця, порадницею і справжнім скарбом для студента.
Разом ми пройшли довгий і тернистий шлях: пережили і страшні роки війни, і становлення незалежної України, і важкі 90-ті, впевнені, що на нас чекає велике майбутнє.
З нагоди святкування ювілею працівники відділу комплектування та наукової обробки документів підготували презентацію «Бібліотека – серце університету». Тож, ласкаво просимо до перегляду!