Мова – це душа народу, це енциклопедія людського досвіду. Це найдорожчий скарб, виплеканий у піснях, переказах і переданий нам сотнями попередніх поколінь. Ми, українці, народ працелюбний, співочий, відважний і мова у нас дуже мелодійна, багата, чарівна, найкраща у цілому світі. За красою звучання вона стоїть поряд з італійською та перською. І хоч українська мова пройшла нелегкий шлях, однак, попри всі перешкоди, для багатьох мільйонів людей вона була і є рідною мовою, мовою їхніх дідів і батьків.
Саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні шанувати і зберігати мову, як це робили наші славні предки.
Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України.
З нагоди Міжнародного дня рідної мови читальний зал №3 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини підготував книжкову виставку під назвою «Мова наша – серце наше».
Запрошуємо всіх до перегляду.