14 лютого відзначається День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. Це один з найтепліших, чуттєвих, ніжних і романтичних днів року. Стільки красивих легенд та історій пов'язано з цим святом, і це не дивно, адже це свято пристрасті, любові і всіх закоханих.
У цей особливий лютневий день бажаємо, щоб у Вашому житті завжди була та сама людина, яка даруватиме щастя, наповнюватиме Ваше життя мальовничими фарбами та прекрасними почуттями. Нехай магія цього дня подарує усім справжнє кохання.
З нагоди цього романтичного свята в читальному залі №2 організовано тематичну книжкову виставку «Любов придумана не нами, вона від Бога нам дана…».
Запрошуємо до перегляду!