Роль математики в житті кожної людини, безумовно, велика, вона в усі часи мала незаперечне культурне й практичне значення. Її важливість у технічному й економічному розвитку суспільства важко переоцінити. Сьогодні кожний має усвідомлювати, що математика є базовим компонентом загальної та професійної освіти сучасної людини, дієвим засобом розвитку мислення, наукового світогляду особистості, невід’ємною складовою загальнолюдської культури.
Пропонуємо Вам переглянути віртуальну виставку на тему: “Математика – це мова, на якій написана книга природи”.