Закінчується 2020 рік. Підбиваючи підсумки роботи в цьому році, працівники інформаційно-бібліографічного відділу долучилися до ініціативи Української бібліотечної асоціації та Міністерства цифрової трансформації України, взявши участь у Всеукраїнському флешмобі для бібліотекарів і користувачів бібліотек по визначенню рівня своєї цифрової грамотності на “Цифрограмі”. Вони пройшли тестування на національній онлайн-платформі Дія. Цифрова освіта та отримали відповідні сертифікати.
Запрошуємо бібліотекарів та користувачів нашої бібліотеки до тестування та перевірки власних знань - https://osvita.diia.gov.ua/digigram.