В історії України є дата, яку можна назвати найважливішою – 24 серпня 1991 року, День Незалежності, який ми відзначаємо вже 30-й рік, день, коли відбулась подія, про яку ми мріяли десятки поколінь впродовж багатьох століть. Наш народ пам’ятає радість перемог і гіркоту поразок, тріумфи і приниження, зради і голодомори. А здобувши незалежність, уже покоління наших сучасників було змушене відстоювати свободу та європейський вибір на революціях, зі зброєю в руках захищати суверенітет і територіальну цілісність Української держави.
Всі ці роки – то роки нашого воскресіння, єднання, осмислення своєї долі й історії. За роки незалежності Україна подолала багато викликів. Тому, відзначаючи День незалежності, ми глибоко усвідомлюємо: сучасним і майбутнім поколінням належить завершити те, за що боролися найкращі представники нашого народу.
З нагоди свята бібліотека УДПУ імені Павла Тичини запрошує до перегляду книжкової виставки «У нашої держави – ювілей», яка експонується у читальному залі №3.