Державна науково-технічна бібліотека України за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з ORCID протягом вересня та жовтня 2021 року (29.09, 01.10, 04.10) проведе серію вебінарів та майстер-класів на тему: “Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців”.

  Вебінари відбудуться: 29 вересня, 01 жовтня, 04 жовтня 2021 року.

  Серія вебінарів  присвячена питанням використання постійних ідентифікаторів ORCID для ідентифікації науковців та установ, поєднання та покращення відшукуваності  наукового доробку. Мова також піде про Національну електронну науково-інформаційну систему (URIS) (Ukrainian Research Information System), так як вона пов’язана із постійними ідентифікаторами.

  Для участі у серії вебінарів усім бажаючим необхідно зареєструватися, перейшовши за відповідним посиланням. Реєстрація учасника на серію вебінарів за посиланням: https://dntb.gov.ua/form

  Кожен зареєстрований учасник отримає сповіщення на електронну скриньку. Учасники матимуть можливість поставити питання спікерам та взяти участь в обговоренні.

  На вебінарах будуть розглянуті теми:

  Тема 1: “Постійні ідентифікатори та переваги їх використання для дослідників, установ та дослідницької інфраструктури. Про проєкт створення Національної електронної науково-інформаційної системи URIS (Ukrainian Research Information System). Переваги використання ORCID для науковців та установ”.
  Тема 2: "Початок роботи з профілем науковця в ORCID (майстер-клас)”.
  Тема 3: “Інтеграція наукових робіт дослідника в ORCID (майстер-клас)”.
  З детальною програмою вебінарів можна ознайомитись за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1rKO3sUVEb6fUaEUP19Aa4pkmPOqSvTSrzGtDgm1DWsk/edit?usp=sharing

  Вебінар проводитиметься на платформі Zoom та з прямою трансляцією на YouTube каналі ДНТБ України. Будь ласка, заздалегідь встановіть на свій пристрій (комп’ютер, смартфон, планшет) програму Zoom (завантажити https://zoom.us/download).

  Зареєстровані учасники отримають презентації та запис вебінару на електронні скриньки, вказані під час реєстрації.

  36

  powered by social2s
  УДПУ Бібліотека © 2021

  Контакти
  Вулиця Садова, 2
  Телефон – 8(04744) 4-07-83
  E-mail – library@udpu.edu.ua

  Main Menu