Пропонуємо ознайомитися з розкладом на жовтневі вебінари від Clarivate. Вебінари будуть проходити українською мовою, безкоштовно, тривалість кожного заходу одна година у Webex.
  Слухачі, які були присутні більше 90 % основного часу вебінару, протягом трьох робочих днів отримують сертифікат учасника. Реєстрацію на вебінари – відкрито, перейдіть за посиланням, натисніть Register, заповніть анкету, не забувайте поділитися інформацією з колегами. Зважайте, що Webex не підтримує операційну систему XP.
   
  11 жовтня 2021
  Тема: Хижацьки видання: розпізнати та уникнути
  Тези: Публікація в хижацьких виданнях це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше репутації. Протягом вебінару розглянемо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у, наприклад, Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації наприкінці вебінару.
  Реєстрація:
  10:15–11:15   https://bit.ly/3zpFYnl
  16:15–17:15   https://bit.ly/3lGpa6F

  12 жовтня 2021
  Тема: Підбір видання та оформлення матеріалів для публікації
  Тези: Технічні та наукові критерії якості наукового видання. ISSN, doi, impact factor, які можуть бути варіації останнього. Як порівняти видання та обрати краще для публікації ваших досліджень. Публікаційний процес. Оформлення публікації, референс-менеджер EndNote, бізнес-моделі видання та як друкуватися безкоштовно, види рецензування, розповсюдження публікації, чи можна розмістити повний текст на своєму сайті. Як перевірити чи індексується видання у Web of Science. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації наприкінці вебінару.
  Реєстрація:
  10:15–11:15   https://bit.ly/3lA8fm4
  16:15–17:15   https://bit.ly/3ExNtw9

  13 жовтня 2021
  Тема: Типи пошуку в Web of Science Core Collection
  Тези: На платформі Web of Science представлено чотири типи пошуку: документів, розширений, в пристатейній бібліографії та за автором. Протягом онлайн демонстрації розглянемо алгоритми пошуку, синтаксис пошукових запитів, найчастіші помилки користувачів. Уточнення, аналіз та збереження отриманих даних. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації наприкінці вебінару.
  Реєстрація:
  10:15–11:15   https://bit.ly/3hOGJAy
  16:15–17:15   https://bit.ly/3EC0HrZ

  14 жовтня 2021
  Тема: Можливості аналітичного інструменту InCites
  Тези: Оглядовий вебінар з можливостей аналітичного інструменту InCites для наукових установ України. Які дані використовуються, які показники розраховуються, що таке CNCI, на що звертати увагу при аналізі здобутків установи, як порівняти ВНЗ за здобутками у певній галузі. Яка установа більш ефективна в певній галузі, чому? Як проаналізувати сукупність документів за певною темою. Преінстальовані автоматичні звіти і результати з урахуванням запитів користувача. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації наприкінці вебінару.
  Реєстрація:
  10:15–11:15   https://bit.ly/3nOrVp4
  16:15–17:15   https://bit.ly/3hYu3FX

  Протягом року чекаємо вас на щомісячній серії «Clarivate науковцям або місце зустрічі змінити неможна». Кожного другого четверга місяця о 16:15 гарантовано буде вебінар українською. Також з можливістю отримати сертифікати. Реєстрація на всі вебінари відкрито, а теми буде оголошено за місяць.
  11 листопада 2021https://bit.ly/35u3DGW
  9 грудня 2021https://bit.ly/38v8WrB  

  Записи вебінарів українською на ютьюб каналі https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg
  Сайт компанії: clarivate.com
  Iнформація українською: clarivate.ua
  Розклад вебінарів російською: https://clarivate.com/ru/webinars/
  Розклад вебінарів мовами Євросоюзу: https://clarivate.libguides.com/home
  Корисні посилання
        http://webofscience.com/
        My.endnote.com
        https://publons.com/
        https://kopernio.com/

  33

  powered by social2s
  УДПУ Бібліотека © 2021

  Контакти
  Вулиця Садова, 2
  Телефон – 8(04744) 4-07-83
  E-mail – library@udpu.edu.ua

  Main Menu