Щороку бібліотекарі використовують Тиждень Відкритого Доступу як цінну платформу для зустрічей, а також, для того щоб оголосити важливі повідомлення про подальший розвиток Руху Відкритого Доступу.
Ця акція надає можливість краще ознайомитись з перевагами, які надає Відкритий Доступ, обмінятися досвідом, ідеями щодо впровадження Відкритого Доступу та допомагає розширити коло учасників руху Відкритого Доступу.
Працівники нашої бібліотеки взяли участь у Тижні Відкритого Доступу та стали учасниками онлайнового заходу Антишколи університетських бібліотекарів. Заняття 5. Авторське право та відкриті ліцензії Creative Commons, взяли участь у вебінарах від Бібліотеки КПІ «Vancouver style – міжнародний стиль цитування та посилання в наукових роботах; «Як знайти інформацію для навчання та досліджень у відкритому доступі».