Основним завданням бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини є інформаційна підтримка навчального та наукового процесів в університеті, які нині здійснюються в дистанційному режимі. Викладачі, студенти та науковці сьогодні навіть більше, ніж завжди, потребують інформаційної допомоги.

  Бібліотека у рамках співпраці з Інститутом економіки та бізнес освіти, Факультетом української філології та Факультетом соціальної та психологічної освіти організувала онлайн-заняття “Академічна доброчесність: оформлення списку літератури за ДСТУ 8302:2015 “Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання” для здобувачів другого та третього рівня вищої освіти. Зустріч відбулась у дистанційній формі на онлайн-платформі Google Meet. Заняття провела завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу – Яна Коваленко.

  Слідкуйте за нашими анонсами у Фейсбук та на сайті Бібліотеки, щодо наступних занять по академічній доброчесності. Ця інформація є актуальною на сьогоднішній день і стане Вам у нагоді у подальшій науковій діяльності, тож запрошуємо інші факультети до співпраці!

  102

  114

  113

   

  powered by social2s
  УДПУ Бібліотека © 2021

  Контакти
  Вулиця Садова, 2
  Телефон – 8(04744) 4-07-83
  E-mail – library@udpu.edu.ua

  Main Menu