За підтримки бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбувся науково-методичний семінар. Під час заходу було дуже гаряче, викладачі та студенти активно ставили запитання та вступали у дискусії. Вдало виступити й розібратися в усіх питання вдалося заввідділу комплектування та наукової обробки документів Устименко Валентині Іванівні.
Вона чітко та лаконічно висвітлила про прояв академічної доброчесності при складанні списку використаної літератури, основні правила цитування та посилання. Всі учасники ознайомилися із прикладами оформлення бібліографічного опису для списку використаних джерел у наукових роботах (з урахуванням нормативних положень Національного стандарту України ДСТУ 8302:2015).
Якщо у вас винили питання, звертайтеся у відділ комплектування та наукової обробки документів. Ми завжди вам раді!