«Ви круті!» – саме з такими словами до нас звернулася Наукова бібліотека Українського державного університету науки і технології після надісланого нами відеоролика на конкурс «Ми позитивні та креативні».
Це спонукало наш відділ комплектування та наукової обробки документів взяти участь в конференції на тему: «Ера трансформацій бібліотек та нова екологія життя», яку організували: Наукова бібліотека Українського державного університету науки і технологій (Україна), Бібліотека Назарбаєв Університету (Республіка Казахстан), Бібліотека Університету Де Ла Саль (Філіппіни).
Міжнародний організаційний комітет, незважаючи на продовження війни України з росією, як державою-агресором, вирішив проводити конференцію в онлайн-форматі.
Бібліотека Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини стала взірцем на міжнародній конференції, що дуже приємно нас вразило. Відеоролик транслювали в прямому ефірі і закликали всіх бібліотекарів України, зокрема зарубіжних країн, бути креативними як ми!
Бібліотечно-інформаційна спільнота повинна захищати в усьому світі права на найвищі людські цінності, демократичні права для себе та інших, цінувати різноманіття культур, підтримувати національну освіту і науку.