Виступаючи важливим підрозділом бібліотеки, відділ комплектування та наукової обробки документів організовує процес формування єдиного документно-інформаційного ресурсу, який відповідає основним функціям книгозбірні та інформаційним потребам її користувачів.
Сьогодні важкі часи спіткають всю країну в тому числі потерпають бібліотеки. Мабуть, чи не єдиним джерелом надходження книг є подарунки. Ми завдячуємо всім дарувальникам, зокрема Івану Синяку - старшому науковому співробітнику української археології та джерелознавства імені М. С. Грушевського за надіслану книгу.
Книга «Присяга Війська Запорізького Низового 1762 року» чудово доповнить наш фонд і стане в пригоді для викладачів, студентів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історією України. Адже це видання цікаве та пізнавальне, воно вміщує в собі довідки про понад тисячу запорозьких козаків…
Кожна подарована вами книга – це скарб для нас. Підтримайте бібліотеку Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини! Подаруйте книги, які принесуть радість та багато приємних хвилин любителям читання!