Завідувачка інформаційно-бібліографічним відділом бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини Коваленко Яна долучилася до команди співорганізаторів Міжнародного Digital студентського інтелектуального турніру «#СловоСковороди: ми побудуємо світ кращий», присвяченого 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди. Турнір проходив 8 грудня 2022 на платформі Zoom. Організаторами виступили: Наукова бібліотека Київського національного університету культури і мистецтв, Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленка та Харківське обласне відділення УБА.
Команду УДПУ «De libertate» представляли:
Ільницька Анна та Поліщук Ірина - Факультет філології та журналістики;
Дуганов Віталій та Карпанець Олег - Історичний факультет;
Рудюк Анна та Шуляк Тетяна - Факультет соціальної та психологічної освіти.
Учасники отримали сертифікати, а Віталій Дуганов за цілеспрямованість (брав участь у турнірі із «Пункту незламності») ще й спеціальний приз від організаторів – книгу.