Ще трішки книжкових приємностей. Фонд бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини поповнився новими книгами. Не хочеться стримувати емоцій, тому й не будемо. Щиро радіємо нашим новинкам і радісно ділимось з Вами!
Ще трішки книжкових приємностей. Фонд бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини поповнився новими книгами. Не хочеться стримувати емоцій, тому й не будемо. Щиро радіємо нашим новинкам і радісно ділимось з Вами!