Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини – провідний заклад вищої освіти європейського рівня на Черкащині. Наші студенти займаються волонтерством, беруть активну участь у спортивних змаганнях і завойовують призові місця. Незважаючи на те, що 2022 рік виявився досить складним, колектив ЗВО зміг подолати усі труднощі і випробування. Про це та багато іншого ви дізнаєтеся з рекомендаційного списку літератури на тему: «Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини на сторінках періодичних видань у 2022 році».
Увага! Головною родзинкою є інтерв’ю з ректором університету. Тож, інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки запрошує Вас до перегляду!!!