21 лютого представники всіх націй відзначають Міжнародний день рідної мови. Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Із самого малечку, виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – мова.
Читальний зал №2 бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує до перегляду віртуальної книжкової виставки «Ми мову називаємо святою».