Мама… Це слово, яке промовив кожен із нас першим. У мами найдобріші й найласкавіші руки, вони все вміють. У мами найвірніше і найчутливіше серце – в ньому ніколи не згасає любов, доброта, ніжність.
У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пісня жайворонка, теплий весняний вітер приносить Свято матері. У календарі свято для мами визначене особливим днем, яке святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлено в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією. Тому наша бібліотечна родина запрошує у віртуальну мандрівку книг про маму.