Нещодавно працівники інформаційно-бібліографічного відділу мали нагоду побувати в надзвичайно цікавій історичній будівлі – будинку Файнштейна. Ця споруда не лише зберігає таємниці нашого міста, а й з радістю ділиться ними з відвідувачами.
Екскурсія була цікавою та пізнавальною, насиченою яскравими враженнями та позитивними емоціями. Тож, самі були і Вам рекомендуємо! А для всіх, хто хоче дізнатися більше, самостійно розгадати таємниці будівлі і загалом цікавиться історією Умані початку ХХ століття, пропонуємо преглянути віртуальну виставку «Таємниці будинку Файнштейна».