Працівники відділу обслуговування читачів продовжили знайомити першокурсників з бібліотекою УДПУ імені Павла Тичини та основними її правилами. 6 вересня студенти історичного та природничо-географічного факультетів завітали до нашої книгозбірні, де ознайомилися з правилами користування бібліотекою, отримали читацькі квитки та основну літературу на навчальний рік. Колектив бібліотеки щиро вітає всіх студентів з початком навчального року, бажає міцного здоров’я, впевненості у власних силах та високих досягнень у навчанні!